Ladies In donosi priče o modi, kulturi, ljepoti i životnom stilu Sarajevo · August 2026
Uncategorized

Donatorsko veče Udruženja \”Srce za djecu oboljelu od raka“

Nakon javljanja uživo, TV1 priprema specijalno izdanje emisije „Ja biram goste“

Nakon polusatnog prijenosa donatorske večeri (od 19:30 do 20 sati), koju sutra (utorak) u Klubu u 1 u Sarajevu organizira Udruženje \”Srce za djecu oboljelu od raka“, u programu TV1 bit će emitirano specijalno izdanje emisije \”Ja biram goste\”. Emisiju će uređivati i voditi Atifa Buldić-Bešić, predstavnica Udruženja \”Srce za djecu oboljelu od raka\”, te će gledateljima TV1 ispričati kako ju je do ovog posla dovelo teško životno iskustvo i velika borba nakon što je njena kćerka Nađa oboljela od akutne limfoblastne leukemije.

\"\"

Atifa Buldić-Bešić će sa sa Aldijanom Hadžihajdarević, novinarkom i korisnicom projekta “Moja kosa tvoja kosa”, Violetom Čibukčić, izvršnom direktoricom Američke trgovinske komore i Aldinom Selimagić-Šljivo, psihologinjom Udruženja „Srce za djecu oboljelu od raka“, razgovarati o radu Udruženja, značaju projekta „Moja kosa tvoja kosa“, o periodu nakon liječenja, kao i značaju psihoterapije za djecu i roditelje.

\"\"

Inače, organizator donatorske večeri okupit će u Klubu 1 poznate ličnosti iz privrednog, kulturnog, političkog, sportskog i društvenog života BiH, kao i sve druge ljude dobre volje koji će putem aukcije donirati novac za porodice čija su djeca oboljela od karcinoma i borave u Roditeljskoj kući u Sarajevu.